В УкраинеХарківський антикорупційний центр: моніторинг діяльності органів виконавчої влади

Харківський антикорупційний центр: моніторинг діяльності органів виконавчої влади

Розробка ініціатив і рішень по приборкуванню і подоланню корупції є фундаментальним кроком на шляху до зближення держави і населення в прагненні надавати якісні державні послуги. Треба відмітити, що якщо вас цікавить харківський антикорупційний центр, то рекомендуємо відвідати по цьому посиланню.

Слід пам’ятати, що в нашій країні, а також ряд інших проблем, які необхідно здолати державному сектору і суспільству, корупція є проблемою, що має історичні і структурні корені. В умовах запізнілого і все ще зовсім недавнього процесу демократизації, окрім сценарію величезної соціально-економічної нерівності в нашій країні, корупційна практика в державних і муніципальних органах влади часто пов’язана з крихкістю інститутів, низькою інституціоналізацією законів і пропусками в процедурах перевірки. Тільки при більшому контролі, інспекції, зміцненні інститутів, обізнаності і заохоченні підзвітності можна буде побудувати усе більш авторитетний державний сектор, що виконує свою демократичну функцію роботи на благо суспільства.

Харківський антикорупційний центр: моніторинг діяльності органів виконавчої влади

Зважаючи на важливість Міжнародного дня боротьби з корупцією для урядів штатів і муніципалітетів, нижче ми приводимо ряд рекомендацій, які можуть допомогти адміністраціям боротися з порушеннями і відхиленнями в системі державного управління.

Вони:

  • Поліпшення процесів державних закупівель і нагляд за ними: Заохочення культури сумлінності в процесах державних закупівель шляхом навчання співробітників повному розумінню юридичних процедур, а також виявлення і відвертання шахрайства або порушень на усіх етапах процесу торгів. Крім того, переконаєтеся, що в державних контрактах дотримуються усі юридичні заходи, і сприяйте періодичному перегляду контрактів, підписаних між державною адміністрацією і іншими організаціями.
  • Поліпшення і нагляд за наданням державних рахунків: Оптимізація надання рахунків державними органами і здійснення належного контролю за наданими рахунками за допомогою періодичних оглядів і аудитів. Зміцнення структур управління: Поліпшення структур влади і інституціональних функцій, щоб полегшити визначення суб’єктів, відповідальних за конкретні процедури.
  • Підвищення прозорості: розширення поширення громадської інформації і даних в суспільстві на додаток до вдосконалення вже існуючих механізмів гласності. Посилення соціального контролю: створити легкодоступні соціальні канали для скарг на можливі порушення, виявлені в державних органах, і на спростування інформації, що надається адміністрацією. Крім того, зміцнити юридично існуючі механізми соціального контролю, такі як муніципальні ради, і заохочувати діалог між цими органами і адміністрацією.

Зміцнення діалогу між виконавчою владою і іншими державними установами: заохочення комунікації, прозорості і обміну знаннями між державною адміністрацією, законодавчою і судовою владою, державним міністерством і канцелярією громадського захисника, а також аудиторськими судами.

НОВОЕ НА САЙТЕ

Вам также может понравитьсяСВЯЗАННЫЕ
Рекомендовано вам